Menu
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Α Κατηγορία
Κύπελλο
Μικρές Κατηγορίες
ΚΟΠ
Εθνικές Ομάδες
Ελλάδα
Διεθνή
ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ
ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ
Ακαδημίες - Ερασιτεχνικά
Γυναικείο
ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ
Κύπρος
Ελλάδα/Ευρώπη
ΑΛΛΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ
Φούτσαλ
Βόλλεϊ
Σκοποβολή
Τέννις
Ιστιοπλοΐα
F1
Moto GP
Μικρά αθλήματα
Μηχανοκίνητα
ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV
ΚΑΚΚΟΥΦΑΣ
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Α Κατηγορία
Κύπελλο
Μικρές Κατηγορίες
ΚΟΠ
Εθνικές Ομάδες
Ελλάδα
Διεθνή
ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ
ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ
Ακαδημίες - Ερασιτεχνικά
Γυναικείο
ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ
Κύπρος
Ελλάδα/Ευρώπη
ΑΛΛΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ
Φούτσαλ
Βόλλεϊ
Σκοποβολή
Τέννις
Ιστιοπλοΐα
F1
Moto GP
Μικρά αθλήματα
Μηχανοκίνητα
ΑΡΘΡΟΓΡΑΦΙΑ
ΚΑΚΚΟΥΦΑΣ
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ
ΑΙΧΜΗΡΟΣ
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV
Γ' Κατηγορία
23/04 @ 14:48
«Να απολαύσουμε τη μεγάλη γιορτή», δηλώνει ο προπονητής του Κούρη Ερήμης ενόψει τελικού (ΒΙΝΤΕΟ)
20/04 @ 18:30
Πρωταθλητής Γ' Κατηγορίας ο Χαλκάνορας - Τα αποτελέσματα του Α' Όμιλου
13/04 @ 19:21
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Τα αποτελέσματα της αγωνιστικής
08/04 @ 10:23
Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Γ' Κατηγορίας: Άνοδος για Διγενή Ύψωνα (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)
06/04 @ 18:55
Τα αποτελέσματα στην Γ' κατηγορία - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
05/04 @ 17:12
Γ' Κατηγορία: 12η αγωνιστική με ντέρμπι στον πρώτο όμιλο
03/04 @ 08:50
Τελική ευθεία για το φινάλε στο Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Γ' Κατηγορίας
31/03 @ 11:17
Γ' Κατηγορία - Α' Όμιλος: Άνοδος για Χαλκάνορα, νίκη του Σπάρτακου στο ντέρμπι (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)
29/03 @ 10:06
Γ' Κατηγορία - Α' Όμιλος: Σπάρτακος-Αναγέννηση στο ντέρμπι της 11ης αγωνιστικής
26/03 @ 21:08
Κόντρα και στην Λιθουανία η Εθνική
21/03 @ 16:19
Γ' Κατηγορία - Α' Όμιλος: Εκτός έδρας ο πρωτοπόρος Χαλκάνορας
16/03 @ 21:04
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής
15/03 @ 09:25
Γ' Κατηγορία: Ντέρμπι ΚΟΡΥΦΗΣ στην 9η αγωνιστική
15/03 @ 09:17
Στις 27 Μαρτίου βγαίνει το ζευγάρι του τελικού κυπέλλου Γ' Κατηγορίας και Επίλεκτης ΣΤΟΚ
13/03 @ 17:21
Κύπελλο Γ' Κατηγορίας και Επίλεκτης ΣΤΟΚ: Ισόπαλοι οι δύο πρώτοι ημιτελικοί αγώνες
13/03 @ 09:02
Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Γ' Κατηγορίας: Τέταρτη σερί νίκη για Διγενή Μόρφου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)
11/03 @ 19:43
Σε ρυθμούς ημιτελικής φάσης Κυπέλλου οι Κούρης, Κέδρος, Σπάρτακος και ΑΠΕΠ
10/03 @ 18:50
Γ' Κατηγορία - Α' Όμιλος: Νίκη για τη Δερύνεια και στο -5 από την κορυφή
07/03 @ 16:24
Βγήκαν τα ζευγάρια των ημιτελικών του Κυπέλλου Μικρών Κατηγοριών - Πότε θα γίνουν οι αγώνες
04/03 @ 10:24
Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Γ' Κατηγορίας: Τρίτη σερί νίκη για Διγενή Μόρφου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)
02/03 @ 18:18
Γ' Κατηγορία: Τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής της Β' φάσης σε Α' και Β' Όμιλο
29/02 @ 17:30
Γ' Κατηγορία - Α' Όμιλος: H τελευταία αγωνιστική του πρώτου γύρου
27/02 @ 16:57
Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Γ' Κατηγορίας: Δεύτερη σερί νίκη για τον πρωτοπόρο Διγενή Μόρφου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)
25/02 @ 19:23
Γ' κατηγορία: Συμβιβασμός για Ηρακλή και Κέδρο (ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)
25/02 @ 11:44
Ηρακλής - Κέδρος στο φινάλε της 6ης αγωνιστικής
24/02 @ 17:32
Γ' Κατηγορία: Τα αποτελέσματα σε Α' και Β' Όμιλο
19/02 @ 09:55
Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Γ' Κατηγορίας - Α' Όμιλος: Τα αποτελέσματα στην 1η αγωνιστική της Β' φάσης
17/02 @ 17:39
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής
14/02 @ 18:17
Οι ομάδες που προκρίθηκαν στην ημιτελική φάση του Κυπέλλου Μικρών Κατηγοριών
12/02 @ 20:04
Νίκη στο τέλος για τον Εθνικό
12/02 @ 12:42
Η πρεμιέρα της β΄φάσης (Νέοι Γ' Κατηγορίας)
11/02 @ 16:38
Γ' Κατηγορία - Β' Όμιλος: Νίκες για Ομόνοια Ψευδά, Κούρη και ΑΠΕΠ
10/02 @ 19:53
Γ' Κατηγορία - Α' 'Ομιλος: Ισόπαλο το ντέρμπι, στην πρώτη θέση ο Χαλκάνορας (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)
10/02 @ 12:58
Γ' Κατηγορία - Α' Όμιλος: Εκτός έδρας νίκη του Εθνικού Λατσιών
08/02 @ 19:01
Η κλήρωση του Nations League: Οι αντίπαλοι της Κύπρου και της Ελλάδας - Όλοι οι όμιλοι!
07/02 @ 23:08
Γ' Κατηγορία - Β' Όμιλος: Παίζουν μεταξύ τους οι τελευταίες 4 ομάδες της βαθμολογίας
07/02 @ 22:57
Γ' Κατηγορία - Α' Όμλος: Συνέχεια με ντέρμπι
03/02 @ 17:41
Τα αποτελέσματα των αγώνων της γ' κατηγορίας
30/01 @ 19:58
Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Γ' Κατηγορίας: Στην τελική ευθεία για το τέλος της πρώτης φάσης
28/01 @ 22:33
Γ' Κατηγορία - Β' Όμιλος: Νίκη για τον Εθνικό Άσσιας επί του Κούρη
27/01 @ 18:35
Γ' Κατηγορία - Α' Όμιλος: Ισόπαλο το ντέρμπι στη Δερύνεια (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)
26/01 @ 11:10
Γ' Κατηγορία - Α' Όμιλος: Αγωνίζονται μεταξύ τους οι πρώτες τέσσερις ομάδες της βαθμολογίας
26/01 @ 10:58
Γ' Κατηγορία: 2η αγωνιστική στον Β' Όμιλο
24/01 @ 16:24
Τηλεοπτικός αγώνας κυπέλλου ΑΠΟΕΛ-Απόλλων στο Μακάρειο - Πότε θα διεξαχθεί
24/01 @ 15:56
Κύπελλο Β' Φάσης Γ' Κατηγορίας-Επίλεκτης ΣΤΟΚ: Τα αποτελέσματα
24/01 @ 09:47
B' φάση Κυπέλλου Coca - Cola Μικρών Κατηγοριών
22/01 @ 09:52
Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Γ' Κατηγορίας: Ισόπαλο το ντέρμπι, νίκες για Διγενή και Κούρη (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)
20/01 @ 16:57
Τα αποτελέσματα στη Γ' Κατηγορία
16/01 @ 18:27
Γ΄ Κατηγορία: Τα ματς της 1ης αγωνιστικής της Β' φάσης
13/01 @ 17:11
Γ' Κατηγορία: Οι οκτώ ομάδες που συνεχίζουν στον πρώτο όμιλο
1
2
3
4
5
…
8
9
10
ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ
Facebook
Google+
Twitter
Linked in
Youtube
Instagram